

Керамічна плитка Декор (30x60) ZZT5 Note Honey Strips Dek - Note з колекції Note Keope виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (30x60) ZZT5 Note Honey Strips Dek - Note найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Декор (30x60) ZZT5 Note Honey Strips Dek - Note з колекції Note Keope може бути прочитано англійською мовою як "Декор (30x60) ZZT5 Нот Ханей Стріпс Дек Нот з колекції Нот Кіоп", на неправильно прочитаном як "Декор (30x60) ZZT5 Ноте Хонеі Стріпс Дек Ноте з колекції Ноте Кеопе". Виробник цієї плитки Keope може бути помилково написаний як Keope, Keop, Кіоп, Кеопе і навіть як Лущзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 16.04 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Keope |
| Серія | Note Keope |
| Найменування 2 | ZZT5 NoteHoneyStripsDek |
| Колекція | Note |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | ZZT5 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор (30x60) ZZT5 Note Honey Strips Dek - Note з колекції Note Keope