

Керамічна плитка Декор (30x60) 001249/30 Jazz Antracite Ret - Tessuti з колекції Tessuti Dado виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (30x60) 001249/30 Jazz Antracite Ret - Tessuti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Декор (30x60) 001249/30 Jazz Antracite Ret - Tessuti з колекції Tessuti Dado може бути прочитано англійською мовою як "Декор (30x60) 001249/30 Джезз Ентресіт Рет Тесжуті з колекції Тесжуті Дейдо", на неправильно прочитаном як "Декор (30x60) 001249/30 Джазз Антракіте Рет Тессуті з колекції Тессуті Дадо". Виробник цієї плитки Dado може бути помилково написаний як Dado, Dad, Дейдо, Дадо і навіть як Вфвщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dado |
| Серія | Tessuti Dado |
| Найменування 2 | 001249/30 JazzAntraciteRet |
| Колекція | Tessuti |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | 001249/30 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий антрацит |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,25,24) HEX: #2e2e3d RGB: 46, 46, 61 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(180,20,29) HEX: #3b4a4a RGB: 59, 74, 74 | RAL Design: 220 30 05 Panda Black (Чорна Панда)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 7546 7546 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор (30x60) 001249/30 Jazz Antracite Ret - Tessuti з колекції Tessuti Dado