

Керамічна плитка Декор (30x34) 0KN7PRO Kanvas grafite provenzale - Kanvas з колекції Kanvas COEM виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (30x34) 0KN7PRO Kanvas grafite provenzale - Kanvas найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 34см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone Black 5. |
Декор (30x34) 0KN7PRO Kanvas grafite provenzale - Kanvas з колекції Kanvas COEM може бути прочитано англійською мовою як "Декор (30x34) 0KN7PRO Кенвес грефіт провензол Кенвес з колекції Кенвес Коім", на неправильно прочитаном як "Декор (30x34) 0KN7PRO Канвас графіте провензале Канвас з колекції Канвас Коем". Виробник цієї плитки COEM може бути помилково написаний як COEM, Коім, Коем і навіть як СЩУЬ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 34 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | COEM |
| Серія | Kanvas COEM |
| Найменування 2 | 0KN7PRO Kanvas grafite provenzale |
| Колекція | Kanvas |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 2 шт. |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | 0KN7PRO |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор (30x34) 0KN7PRO Kanvas grafite provenzale - Kanvas з колекції Kanvas COEM