

Керамічна плитка Декор (30x30) 9261 Mosaico Moon Black Chic - Fifth Avenue з колекції Fifth Avenue La Fabbrica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (30x30) 9261 Mosaico Moon Black Chic - Fifth Avenue найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6014 Жовто-оливковий Pantone 446. |
Декор (30x30) 9261 Mosaico Moon Black Chic - Fifth Avenue з колекції Fifth Avenue La Fabbrica може бути прочитано англійською мовою як "Декор (30x30) 9261 Мозейко Мун Блек Чік Фіфз Евене з колекції Фіфз Евене Лєй Феббрікєй", на неправильно прочитаном як "Декор (30x30) 9261 Мосаіко Мун Бласк Чіс Фіфтх Авенуе з колекції Фіфтх Авенуе Ла Фаббріка". Виробник цієї плитки La Fabbrica може бути помилково написаний як Lafabbrica, La Fabbric, Лєй Феббрікєй, Ла Фаббріка і навіть як Дф Афиикшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | La Fabbrica |
| Серія | Fifth Avenue La Fabbrica |
| Найменування 2 | 9261 MosaicoMoonBlackChic |
| Колекція | Fifth Avenue |
| У палеті м.кв. | 43,1 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,54 |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.54 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 9261 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор (30x30) 9261 Mosaico Moon Black Chic - Fifth Avenue з колекції Fifth Avenue La Fabbrica