

Керамічна плитка Декор (20x20) 23591 Urban arco silver antislip Eq-6 - Urban з колекції Urban Equipe виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (20x20) 23591 Urban arco silver antislip Eq-6 - Urban найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Декор (20x20) 23591 Urban arco silver antislip Eq-6 - Urban з колекції Urban Equipe може бути прочитано англійською мовою як "Декор (20x20) 23591 Ербен арко сілвар ентісліп Ік 6 Ербен з колекції Ербен Іквіп", на неправильно прочитаном як "Декор (20x20) 23591 Урбан арко сілвер антісліп Екь 6 Урбан з колекції Урбан Екьуіпе". Виробник цієї плитки Equipe може бути помилково написаний як Equipe, Equip, Іквіп, Екьуіпе і навіть як Уйгшзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 19.35 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Equipe |
| Серія | Urban Equipe |
| Найменування 2 | 23591 Urban arco silver antislip Eq-6 |
| Колекція | Urban |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 59 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (25 шт.) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 23591 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор (20x20) 23591 Urban arco silver antislip Eq-6 - Urban з колекції Urban Equipe