Декор (15x15) Duna Lloma Or - Duna з колекції Duna Natucer
Natucer

Керамічна плитка Декор (15x15) Duna Lloma Or - Duna з колекції Duna Natucer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (15x15) Duna Lloma Or - Duna найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8008 Оливково-коричневий Pantone 5763. |
Декор (15x15) Duna Lloma Or - Duna з колекції Duna Natucer може бути прочитано англійською мовою як "Декор (15x15) Д'юнєй Ломєй Ор Д'юнєй з колекції Д'юнєй Нейтасар", на неправильно прочитаном як "Декор (15x15) Дуна Ллома Ор Дуна з колекції Дуна Натукер". Виробник цієї плитки Natucer може бути помилково написаний як Natucer, Нейтасар, Натукер і навіть як Тфегсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 11.32 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Natucer |
| Серія | Duna Natucer |
| Найменування 2 | Duna Lloma Or |
| Колекція | Duna |
| Ефект | 3D |
| У палеті м.кв. | 1738 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 22 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 22 шт. |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(60,63,47) HEX: #78782c RGB: 120, 120, 44 | RAL Design: 110 50 40 Ripe Green (Зрілий Зелений)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 5763 5763 | |
| hsv(60,25,71) HEX: #b5b588 RGB: 181, 181, 136 | RAL Design: 110 70 20 Wall Green (Зелена Стіна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,56,53) HEX: #87873b RGB: 135, 135, 59 | RAL Design: 100 60 40 Lettuce Green (Зелений Салат)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 5763 5763 | |
| hsv(60,57,41) HEX: #69692d RGB: 105, 105, 45 | RAL Design: 110 40 30 Gardener Green (Садовий Зелений)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 5753 5753 | |
| hsv(60,23,76) HEX: #c2c295 RGB: 194, 194, 149 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5645 5645 | |
| hsv(60,40,59) HEX: #96965a RGB: 150, 150, 90 | RAL Design: 110 60 30 Indian Green (Індійський Зелений)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 5773 5773 | |
| hsv(60,27,65) HEX: #a6a679 RGB: 166, 166, 121 | RAL Design: 110 70 20 Wall Green (Зелена Стіна)RAL Classic: 7034 Жовто-сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(48,71,41) HEX: #695a1e RGB: 105, 90, 30 | RAL Design: 095 40 30 Bean Green (Зелені Боби)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 450 450 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор (15x15) Duna Lloma Or - Duna з колекції Duna Natucer