

Керамічна плитка Плінтус Mun Batt Dark Mat Ret - 7x90 DMUB77MR Mun з колекції Mun Ascot виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Mun Batt Dark Mat Ret - 7x90 DMUB77MR Mun найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плінтус Mun Batt Dark Mat Ret - 7x90 DMUB77MR Mun з колекції Mun Ascot може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус М'юн Бетт Дарк Мет Рет 7x90 DMUB77MR М'юн з колекції М'юн Ескот", на неправильно прочитаном як "Плінтус Мун Батт Дарк Мат Рет 7x90 DMUB77MR Мун з колекції Мун Ассот". Виробник цієї плитки Ascot може бути помилково написаний як Ascot, Ескот, Ассот і навіть як Фісще, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7 × 90 см |
| Вага | 7.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ascot |
| Серія | Mun Ascot |
| Колекція | Mun |
| Ефект | камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | DMUB77MR |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плінтус |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плінтус Mun Batt Dark Mat Ret - 7x90 DMUB77MR Mun з колекції Mun Ascot