

Керамічна плитка Плитка Yorkwood Honey - 30x120 CSAYORHY30 Yorkwood з колекції Yorkwood Santagostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Yorkwood Honey - 30x120 CSAYORHY30 Yorkwood найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Плитка Yorkwood Honey - 30x120 CSAYORHY30 Yorkwood з колекції Yorkwood Santagostino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Йоркууд Ханей 30x120 CSAYORHY30 Йоркууд з колекції Йоркууд Сентейгостіно", на неправильно прочитаном як "Плитка Юорквуд Хонеі 30x120 CSAYORHY30 Юорквуд з колекції Юорквуд Сантагостіно". Виробник цієї плитки SantAgostino може бути помилково написаний як SantAgostino, SantAgostin, Сентейгостіно, Сантагостіно і навіть як ІфтеФпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 120 см |
| Вага | 28.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | SantAgostino |
| Серія | Yorkwood Santagostino |
| Колекція | Yorkwood |
| Ефект | Деревина |
| У палеті м.кв. | 56.16 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | CSAYORHY30 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


































3 reviews for Плитка Yorkwood Honey - 30x120 CSAYORHY30 Yorkwood з колекції Yorkwood Santagostino