

Керамічна плитка Профіль Dripart Stick Bronze - 0.5x120 CSASTKBZ12 Dripart з колекції Dripart Santagostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Профіль Dripart Stick Bronze - 0.5x120 CSASTKBZ12 Dripart найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 0.5см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8004 Мідно-коричневий Pantone 876. |
Профіль Dripart Stick Bronze - 0.5x120 CSASTKBZ12 Dripart з колекції Dripart Santagostino може бути прочитано англійською мовою як "Профіль Дріпарт Стік Бранз 0.5x120 CSASTKBZ12 Дріпарт з колекції Дріпарт Сентейгостіно", на неправильно прочитаном як "Профіль Дріпарт Стіск Бронзе 0.5x120 CSASTKBZ12 Дріпарт з колекції Дріпарт Сантагостіно". Виробник цієї плитки SantAgostino може бути помилково написаний як SantAgostino, SantAgostin, Сентейгостіно, Сантагостіно і навіть як ІфтеФпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 0.5 × 120 см |
| Вага | 2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | SantAgostino |
| Серія | Dripart Santagostino |
| Колекція | Dripart |
| Ефект | Метал |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | CSASTKBZ12 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Профіль |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Узор | Stick |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,60,59) HEX: #965a3c RGB: 150, 90, 60 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 876 876 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Профіль Dripart Stick Bronze - 0.5x120 CSASTKBZ12 Dripart з колекції Dripart Santagostino