

Керамічна плитка Бордюр (7.5x15) ADMO4113 Relieve Bizantino C/C Sand - Modernista з колекції Adex різне виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (7.5x15) ADMO4113 Relieve Bizantino C/C Sand - Modernista найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7541. |
Бордюр (7.5x15) ADMO4113 Relieve Bizantino C/C Sand - Modernista з колекції Adex різне може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (7.5x15) ADMO4113 Рела'єв Бізентіно К/к Сенд Модарністєй з колекції Едекс різне", на неправильно прочитаном як "Бордюр (7.5x15) ADMO4113 Реліеве Бізантіно С/с Санд Модерніста з колекції Адекс різне". Виробник цієї плитки Adex може бути помилково написаний як Adex, Едекс, Адекс і навіть як Фвуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 15 см |
| Вага | 9.71 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Adex |
| Серія | Modernista Adex |
| Найменування 2 | ADMO4113 Relieve Bizantino C/C Sand |
| Колекція | Modernista |
| Ефект | 3D |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 58 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 58 шт. |
| Штук в упаковці | 58 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | ADMO4113 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,19,94) HEX: #f0e1c2 RGB: 240, 225, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(40,18,100) HEX: #fff0d1 RGB: 255, 240, 209 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 | |
| hsv(45,29,82) HEX: #d1c294 RGB: 209, 194, 148 | RAL Design: 095 80 20 Pale Olive (Блідо-Оливковий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 5803 5803 | |
| hsv(45,31,76) HEX: #c2b386 RGB: 194, 179, 134 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Бордюр (7.5x15) ADMO4113 Relieve Bizantino C/C Sand - Modernista з колекції Adex різне