

Керамічна плитка Бордюр (5x60) A928560-PZ A928-Pz - Crak.le з колекції Crak.le Acquario Due виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (5x60) A928560-PZ A928-Pz - Crak.le найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5002 Ультрамариново-синій Pantone 267. |
Бордюр (5x60) A928560-PZ A928-Pz - Crak.le з колекції Crak.le Acquario Due може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (5x60) A928560 Пз A928 Пз Крек.л з колекції Крек.л Еккварє Де", на неправильно прочитаном як "Бордюр (5x60) A928560 Пз A928 Пз Срак.ле з колекції Срак.ле Аскьуаріо Дуе". Виробник цієї плитки Acquario Due може бути помилково написаний як Acquariodue, Acquario Du, Еккварє Де, Аскьуаріо Дуе і навіть як Фсйгфкшщ Вгу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 60 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Acquario Due |
| Серія | Crak.le Acquario Due |
| Найменування 2 | A928560-PZ A928-Pz |
| Колекція | Crak.le |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 36 |
| Товщина | 12 мм |
| Пакувальна норма | 36 шт. |
| Штук в упаковці | 36 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A928560-PZ |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(264,63,47) HEX: #4b2c78 RGB: 75, 44, 120 | RAL Design: 310 30 40 Loden Purple (Пурпурний Лоден)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 267 267 | |
| hsv(255,57,41) HEX: #3c2d69 RGB: 60, 45, 105 | RAL Design: 300 20 30 Ceremonial Purple (Церемоніальний Пурпур)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 273 273 | |
| hsv(264,56,53) HEX: #5a3b87 RGB: 90, 59, 135 | RAL Design: 310 30 40 Loden Purple (Пурпурний Лоден)RAL Classic: 4005 Синьо-бузковийPantone: 266 266 | |
| hsv(255,40,59) HEX: #695a96 RGB: 105, 90, 150 | RAL Design: 300 40 35 Fine Purple (Благородний Пурпур)RAL Classic: 4005 Синьо-бузковийPantone: 2725 2725 | |
| hsv(270,67,35) HEX: #3b1d59 RGB: 59, 29, 89 | RAL Design: 310 20 30 Powerful Violet (Потужний Фіолетовий)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 2695 2695 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Бордюр (5x60) A928560-PZ A928-Pz - Crak.le з колекції Crak.le Acquario Due