Плитка Marvel Diva White Everest Velvet - 120x120 AX8R Marvel Diva з колекції Marvel Diva Atlas Concorde



Керамічна плитка Плитка Marvel Diva White Everest Velvet - 120x120 AX8R Marvel Diva з колекції Marvel Diva Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Marvel Diva White Everest Velvet - 120x120 AX8R Marvel Diva найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Marvel Diva White Everest Velvet - 120x120 AX8R Marvel Diva з колекції Marvel Diva Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Марвел Дівєй Віт Іварест Велвет 120x120 AX8R Марвел Дівєй з колекції Марвел Дівєй Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка Марвел Діва Вхіте Еверест Велвет 120x120 AX8R Марвел Діва з колекції Марвел Діва Атлас Сонсорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Сонсорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 58 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Marvel Diva Atlas Concorde |
| Колекція | Marvel Diva |
| Ефект | Мармур |
| У палеті м.кв. | 57.6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | AX8R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



































4 reviews for Плитка Marvel Diva White Everest Velvet - 120x120 AX8R Marvel Diva з колекції Marvel Diva Atlas Concorde