Мозаїка Nobile Cognac Mosaico Chevron - 30x36 A523015 Nobile з колекції Nobile Mo.da
Mo.da

Керамічна плитка Мозаїка Nobile Cognac Mosaico Chevron - 30x36 A523015 Nobile з колекції Nobile Mo.da виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Nobile Cognac Mosaico Chevron - 30x36 A523015 Nobile найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 36см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1011 Коричнево-бежевий Pantone 479. |
Мозаїка Nobile Cognac Mosaico Chevron - 30x36 A523015 Nobile з колекції Nobile Mo.da може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Нобіл Когнек Мозейко Чеврон 30x36 A523015 Нобіл з колекції Нобіл Мо.дєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Нобіле Согнас Мосаісо Чеврон 30x36 A523015 Нобіле з колекції Нобіле Мо.да". Виробник цієї плитки Mo.da може бути помилково написаний як Mo.da, Mo.d, Мо.дєй, Мо.да і навіть як Ьщ.вф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 36 см |
| Вага | 13.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mo.da |
| Серія | Nobile Mo.da |
| Колекція | Nobile |
| Ефект | Деревина |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | A523015 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(30,50,71) HEX: #b5885b RGB: 181, 136, 91 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 479 479 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,46,76) HEX: #c29569 RGB: 194, 149, 105 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(30,55,65) HEX: #a6784b RGB: 166, 120, 75 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7504 7504 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Мозаїка Nobile Cognac Mosaico Chevron - 30x36 A523015 Nobile з колекції Nobile Mo.da