

Керамічна плитка 7x25 Monoscopio 4 Bardelli Monoscopio з колекції Monoscopio Bardelli виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 7x25 Monoscopio 4 Bardelli Monoscopio найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 5503. |
7x25 Monoscopio 4 Bardelli Monoscopio з колекції Monoscopio Bardelli може бути прочитано англійською мовою як "7x25 Моноскопє 4 Барделі Моноскопє з колекції Моноскопє Барделі", на неправильно прочитаном як "7x25 Моноскопіо 4 Барделлі Моноскопіо з колекції Моноскопіо Барделлі". Виробник цієї плитки Bardelli може бути помилково написаний як Bardelli, Bardell, Барделі, Барделлі і навіть як Ифквуддш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7 × 25 см |
| Вага | 6.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bardelli |
| Серія | Monoscopio |
| Колекція | Monoscopio Bardelli |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 16 |
| Товщина | 14 мм |
| Пакувальна норма | 16шт |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(120,8,76) HEX: #b2c2b2 RGB: 178, 194, 178 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








3 reviews for 7x25 Monoscopio 4 Bardelli Monoscopio з колекції Monoscopio Bardelli