Плитка Concrete Signs Ice Cubes 4 8 mm - 60x120 4.8CONC60120ICECUB Concrete Signs з колекції Concrete Signs Gigacer



Керамічна плитка Плитка Concrete Signs Ice Cubes 4 8 mm - 60x120 4.8CONC60120ICECUB Concrete Signs з колекції Concrete Signs Gigacer виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Concrete Signs Ice Cubes 4 8 mm - 60x120 4.8CONC60120ICECUB Concrete Signs найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Concrete Signs Ice Cubes 4 8 mm - 60x120 4.8CONC60120ICECUB Concrete Signs з колекції Concrete Signs Gigacer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Канкрет Сайгнс Айс К'юбс 4 8 мм 60x120 4.8CONC60120ICECUB Канкрет Сайгнс з колекції Канкрет Сайгнс Гігейсар", на неправильно прочитаном як "Плитка Сонсрете Сігнс Ісе Субес 4 8 мм 60x120 4.8CONC60120ICECUB Сонсрете Сігнс з колекції Сонсрете Сігнс Гігасер". Виробник цієї плитки Gigacer може бути помилково написаний як Gigacer, Гігейсар, Гігасер і навіть як Пшпфсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 32 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Gigacer |
| Серія | Concrete Signs Gigacer |
| Колекція | Concrete Signs |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 4.8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 4.8CONC60120ICECUB |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Тема | Geometry |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Concrete Signs Ice Cubes 4 8 mm - 60x120 4.8CONC60120ICECUB Concrete Signs з колекції Concrete Signs Gigacer