

Керамічна плитка 25x76 Stream grey struttura fiber 3d M9PS з колекції Stream Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 25x76 Stream grey struttura fiber 3d M9PS найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 76см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
25x76 Stream grey struttura fiber 3d M9PS з колекції Stream Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "25x76 Стреейм грей страттєрєй фібар 3d M9PS з колекції Стреейм Мареззі", на неправильно прочитаном як "25x76 Стреам греі струттура фібер 3d M9PS з колекції Стреам Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 8011373669390 |
| Розмір | 25 × 76 см |
| Вага | 16.53 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Stream Marazzi |
| Колекція | Stream |
| У палеті м.кв. | 61.56 |
| Цінова група | 45.4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.14 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 6 |
| Артикул виробника | M9PS |
| Ректифікація краю | Так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















0 reviews for 25x76 Stream grey struttura fiber 3d M9PS з колекції Stream Marazzi