

Керамічна плитка Плитка Karma Green Matte - 14x16 24150 Karma з колекції Karma Cevica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Karma Green Matte - 14x16 24150 Karma найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 14см і довжина плитки дорівнює 16см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7012 Базальтово-сірий Pantone 8201. |
Плитка Karma Green Matte - 14x16 24150 Karma з колекції Karma Cevica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Кармєй Грін Метт 14x16 24150 Кармєй з колекції Кармєй Севікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Карма Греен Матте 14x16 24150 Карма з колекції Карма Севіса". Виробник цієї плитки Cevica може бути помилково написаний як Cevica, Cevic, Севікєй, Севіса і навіть як Сумшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 14 × 16 см |
| Вага | 17.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cevica |
| Серія | Karma Cevica |
| Колекція | Karma |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.452 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 36 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 24150 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(180,13,47) HEX: #687878 RGB: 104, 120, 120 | RAL Design: 200 50 05 North Grey (Сірий Північ)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 8201 8201 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



















4 reviews for Плитка Karma Green Matte - 14x16 24150 Karma з колекції Karma Cevica