

Керамічна плитка Мозаїка Msc Dhara Ash - 21.1x26.4 230435 Dhara з колекції Dhara Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Msc Dhara Ash - 21.1x26.4 230435 Dhara найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 21.1см і довжина плитки дорівнює 26.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка Msc Dhara Ash - 21.1x26.4 230435 Dhara з колекції Dhara Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Мск Дхарєй Еш 21.1x26.4 230435 Дхарєй з колекції Дхарєй Колоркар", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Мсс Дхара Аш 21.1x26.4 230435 Дхара з колекції Дхара Солоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Солоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 21.1 × 26.4 см |
| Вага | 8.96 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Серія | Dhara Colorker |
| Колекція | Dhara |
| Ефект | камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 11 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 230435 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












5 reviews for Мозаїка Msc Dhara Ash - 21.1x26.4 230435 Dhara з колекції Dhara Colorker