

Керамічна плитка Плитка Dhara Taupe Rect Bll - 29.5x59.5 230240 Dhara з колекції Dhara Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Dhara Taupe Rect Bll - 29.5x59.5 230240 Dhara найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 59.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Плитка Dhara Taupe Rect Bll - 29.5x59.5 230240 Dhara з колекції Dhara Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Дхарєй Топ Рект Бл 29.5x59.5 230240 Дхарєй з колекції Дхарєй Колоркар", на неправильно прочитаном як "Плитка Дхара Таупе Рест Блл 29.5x59.5 230240 Дхара з колекції Дхара Солоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Солоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 29.5 × 59.5 см |
| Вага | 20.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Серія | Dhara Colorker |
| Колекція | Dhara |
| Ефект | камінь |
| У палеті м.кв. | 67.2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.4 |
| Товщина | 9.1 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | 230240 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Dhara Taupe Rect Bll - 29.5x59.5 230240 Dhara з колекції Dhara Colorker