

Керамічна плитка 20x120 PGZKS51 Inserto Imera Panaria Kairos з колекції Kairos Panaria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 20x120 PGZKS51 Inserto Imera Panaria Kairos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
20x120 PGZKS51 InsertoImera Panaria Kairos з колекції Kairos Panaria може бути прочитано англійською мовою як "20x120 PGZKS51 Інсарто Аймарєй Пенарія Кейрос з колекції Кейрос Пенарія", на неправильно прочитаном як "20x120 PGZKS51 Інсерто Імера Панаріа Каірос з колекції Каірос Панаріа". Виробник цієї плитки Panaria може бути помилково написаний як Panaria, Panari, Пенарія, Панаріа і навіть як Зфтфкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 21.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Panaria |
| Серія | Kairos |
| Колекція | Kairos Panaria |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 4шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | PGZKS51 |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



















3 reviews for 20x120 PGZKS51 Inserto Imera Panaria Kairos з колекції Kairos Panaria