Плитка Pav Wall 30 90 Saint Laurent Velvet - 30x90 190006 Pave Wall 30.90 з колекції Pave Wall 30.90 Sichenia



Керамічна плитка Плитка Pav Wall 30 90 Saint Laurent Velvet - 30x90 190006 Pave Wall 30.90 з колекції Pave Wall 30.90 Sichenia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Pav Wall 30 90 Saint Laurent Velvet - 30x90 190006 Pave Wall 30.90 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка Pav Wall 30 90 Saint Laurent Velvet - 30x90 190006 Pave Wall 30.90 з колекції Pave Wall 30.90 Sichenia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Пев Ол 30 90 Сейнт Леерент Велвет 30x90 190006 Пейв Ол 30.90 з колекції Пейв Ол 30.90 Січенія", на неправильно прочитаном як "Плитка Пав Валл 30 90 Саінт Лаурент Велвет 30x90 190006 Паве Валл 30.90 з колекції Паве Валл 30.90 Січеніа". Виробник цієї плитки Sichenia може бути помилково написаний як Sichenia, Sicheni, Січенія, Січеніа і навіть як Ішсрутшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 90 см |
| Вага | 18.958 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sichenia |
| Серія | Pave Wall 30.90 Sichenia |
| Колекція | Pave Wall 30.90 |
| Ефект | камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 190006 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















0 reviews for Плитка Pav Wall 30 90 Saint Laurent Velvet - 30x90 190006 Pave Wall 30.90 з колекції Pave Wall 30.90 Sichenia