

Керамічна плитка Плитка FUSION BLACK - 120x120 16090038 Fusion з колекції Fusion Casalgrande Padana виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка FUSION BLACK - 120x120 16090038 Fusion найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка FUSION BLACK - 120x120 16090038 Fusion з колекції Fusion Casalgrande Padana може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ф'южіон Блек 120x120 16090038 Ф'южіон з колекції Ф'южіон Кезолгренд Педенєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Фусіон Бласк 120x120 16090038 Фусіон з колекції Фусіон Сасалгранде Падана". Виробник цієї плитки Casalgrande Padana може бути помилково написаний як Casalgrandepadana, Casalgrande Padan, Кезолгренд Педенєй, Сасалгранде Падана і навіть як Сфіфдпкфтву Зфвфтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 30.24 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Casalgrande Padana |
| Серія | Fusion Casalgrande Padana |
| Колекція | Fusion |
| Ефект | Метал |
| У палеті м.кв. | 51.84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 16090038 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка FUSION BLACK - 120x120 16090038 Fusion з колекції Fusion Casalgrande Padana