

Керамічна плитка Плитка Tips - 60x120 14405 Sensi Fantasy з колекції Sensi Fantasy ABK виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Tips - 60x120 14405 Sensi Fantasy найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Tips - 60x120 14405 Sensi Fantasy з колекції Sensi Fantasy ABK може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Тіпс 60x120 14405 Сенші Фентесі з колекції Сенші Фентесі Ебк", на неправильно прочитаном як "Плитка Тіпс 60x120 14405 Сенсі Фантасі з колекції Сенсі Фантасі Абк". Виробник цієї плитки ABK може бути помилково написаний як ABK, Ебк, Абк і навіть як ФИЛ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 28.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | ABK |
| Серія | Sensi Fantasy ABK |
| Колекція | Sensi Fantasy |
| Ефект | Мармур |
| У палеті м.кв. | 43.2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 14405 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Тема | Geometry |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,8,76) HEX: #b2b2c2 RGB: 178, 178, 194 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(240,8,71) HEX: #a7a7b5 RGB: 167, 167, 181 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,100,6) HEX: #00000f RGB: 0, 0, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(240,50,12) HEX: #0f0f1f RGB: 15, 15, 31 | RAL Design: 300 20 25 Cardinal Mauve (Кардинальський Ліловий)RAL Classic: 5004 Чорно-синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Tips - 60x120 14405 Sensi Fantasy з колекції Sensi Fantasy ABK