

Керамічна плитка Плитка Ecru Nat Ret - 40x100 129353 Chromatica з колекції Chromatica Naxos виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Ecru Nat Ret - 40x100 129353 Chromatica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка Ecru Nat Ret - 40x100 129353 Chromatica з колекції Chromatica Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ікра Нет Рет 40x100 129353 Чрометікєй з колекції Чрометікєй Нексос", на неправильно прочитаном як "Плитка Есру Нат Рет 40x100 129353 Чроматіса з колекції Чроматіса Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 40 × 100 см |
| Вага | 26.37 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Chromatica Naxos |
| Колекція | Chromatica |
| У палеті м.кв. | 57.6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.6 |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 129353 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Ecru Nat Ret - 40x100 129353 Chromatica з колекції Chromatica Naxos