

Керамічна плитка 120x120 Ardesia cenere rt 6mm M9HU з колекції Mystone Ardesia Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 120x120 Ardesia cenere rt 6mm M9HU найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 8100. |
120x120 Ardesia cenere rt 6mm M9HU з колекції Mystone Ardesia Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "120x120 Ардежієй сенар рт 6mm M9HU з колекції Мйстан Ардежієй Мареззі", на неправильно прочитаном як "120x120 Ардесіа сенере рт 6mm M9HU з колекції Мюстоне Ардесіа Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 8011373666122 |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 46 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Mystone Ardesia Marazzi |
| Колекція | Mystone Ardesia |
| У палеті м.кв. | 57.6 |
| Цінова група | 73.5 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 |
| Товщина | 6 мм |
| Штук в упаковці | 2 |
| Артикул виробника | M9HU |
| Ректифікація краю | Так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















0 reviews for 120x120 Ardesia cenere rt 6mm M9HU з колекції Mystone Ardesia Marazzi