10x10 00G1D35 Clay Pattern Bouquet Nat Luc Elios Ceramica Clay з колекції Clay Elios Ceramica
Elios Ceramica

Керамічна плитка 10x10 00G1D35 Clay Pattern Bouquet Nat Luc Elios Ceramica Clay з колекції Clay Elios Ceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 10x10 00G1D35 Clay Pattern Bouquet Nat Luc Elios Ceramica Clay найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
10x10 00G1D35 Clay Pattern Bouquet Nat Luc Elios Ceramica Clay з колекції Clay Elios Ceramica може бути прочитано англійською мовою як "10x10 00G1D35 Клей Петтарн Боаквет Нет Л'юк Ілєс Саремікєй Клей з колекції Клей Ілєс Саремікєй", на неправильно прочитаном як "10x10 00G1D35 Клаі Паттерн Боукьует Нат Лус Еліос Сераміса Клаі з колекції Клаі Еліос Сераміса". Виробник цієї плитки Elios Ceramica може бути помилково написаний як Eliosceramica, Elios Ceramic, Ілєс Саремікєй, Еліос Сераміса і навіть як Удшщі Сукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 3.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Elios Ceramica |
| Серія | CLAY |
| Колекція | Clay Elios Ceramica |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 12 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 12шт |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 00G1D35 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for 10x10 00G1D35 Clay Pattern Bouquet Nat Luc Elios Ceramica Clay з колекції Clay Elios Ceramica