Плитка Woodlines Unica Італія

Плитка серії Woodlines Unica виробництва Unica (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Woodlines Unica необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Woodlines Unica, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Woodlines Unica для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 3 347,90 грн., у серії представлено 20 плиток.
Керамічна плитка з колекції Woodlines Unica виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Шеврон |
| Вага: | 15.44 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140183 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Шеврон |
| Вага: | 15.44 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140185 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Шеврон |
| Вага: | 15.44 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140187 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Шеврон |
| Вага: | 15.44 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140189 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Шеврон |
| Вага: | 15.44 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140181 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Шеврон |
| Вага: | 15.44 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140184 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Шеврон |
| Вага: | 15.44 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140186 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Шеврон |
| Вага: | 15.44 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140188 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 17.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,81 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,81м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140190 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 17.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,81 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,81м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140191 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 17.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,81 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,81м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140192 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 17.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,81 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,81м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140193 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 17.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,81 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,81м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140198 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 17.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,81 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,81м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140199 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 17.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,81 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,81м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140200 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 17.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,81 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0,81м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140201 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 25.7 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,215 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 1,215м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140206 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 25.7 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,215 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 1,215м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140207 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 25.7 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,215 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 1,215м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140208 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 25.7 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Unica |
| Серія: | Woodlines |
| Колекція: | Woodlines Unica |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,215 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 1,215м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 140209 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




























