Плитка W_ALL Flaviker Італія

Плитка серії W_ALL Flaviker виробництва Flaviker (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії W_ALL Flaviker необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції W_ALL Flaviker, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки W_ALL Flaviker для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 4 200 грн., у серії представлено 17 плиток.
Керамічна плитка з колекції W_ALL Flaviker виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Flaviker |
| Серія: | W_ALL Flaviker |
| Найменування 2: | WAMO121 W ALL STATUARIO MOS.RET. |
| Колекція: | W_ALL |
| Ефект: | Камінь |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,36 |
| Товщина: | 7 мм |
| Пакувальна норма: | 0.36 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | WAMO121 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Мозаїка |
Характеристики
| Вага: | 8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Flaviker |
| Серія: | W_ALL Flaviker |
| Найменування 2: | WAMO221 W ALL STONE GRIGIO MOS.RET. |
| Колекція: | W_ALL |
| Ефект: | Камінь |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,36 |
| Товщина: | 7 мм |
| Пакувальна норма: | 0.36 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | WAMO221 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Мозаїка |
Характеристики
| Вага: | 8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Flaviker |
| Серія: | W_ALL Flaviker |
| Найменування 2: | WAMO301 W ALL STONE BEIGE MOS.RET. |
| Колекція: | W_ALL |
| Ефект: | Камінь |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,36 |
| Товщина: | 7 мм |
| Пакувальна норма: | 0.36 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | WAMO301 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Мозаїка |
Характеристики
| Вага: | 23.33 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Flaviker |
| Серія: | W_ALL Flaviker |
| Найменування 2: | WA3110S W ALL WHITE PLEATS RET. |
| Колекція: | W_ALL |
| У палеті м.кв.: | 27,36 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 7 мм |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | WA3110S |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 23.33 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Flaviker |
| Серія: | W_ALL Flaviker |
| Найменування 2: | WA3110W W ALL WHITE RET. |
| Колекція: | W_ALL |
| У палеті м.кв.: | 27,36 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 7 мм |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | WA3110W |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 23.33 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Flaviker |
| Серія: | W_ALL Flaviker |
| Найменування 2: | WA3111D W ALL MILK SKETCH RET. |
| Колекція: | W_ALL |
| У палеті м.кв.: | 27,36 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 7 мм |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | WA3111D |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 23.33 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Flaviker |
| Серія: | W_ALL Flaviker |
| Найменування 2: | WA3111S W ALL MILK RELIEF RET. |
| Колекція: | W_ALL |
| У палеті м.кв.: | 27,36 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 7 мм |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | WA3111S |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 23.33 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Flaviker |
| Серія: | W_ALL Flaviker |
| Найменування 2: | WA3111W W ALL MILK RET. |
| Колекція: | W_ALL |
| У палеті м.кв.: | 27,36 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 7 мм |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | WA3111W |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 23.33 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Flaviker |
| Серія: | W_ALL Flaviker |
| Найменування 2: | WA3112W W ALL STATUARIO RET. |
| Колекція: | W_ALL |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 27,36 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 7 мм |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | WA3112W |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 23.33 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Flaviker |
| Серія: | W_ALL Flaviker |
| Найменування 2: | WA3122D W ALL STONE DRAW GRIGIO RET. |
| Колекція: | W_ALL |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 27,36 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 7 мм |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | WA3122D |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 23.33 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Flaviker |
| Серія: | W_ALL Flaviker |
| Найменування 2: | WA3122S W ALL STONE RELIEF GRIGIO RET. |
| Колекція: | W_ALL |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 27,36 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 7 мм |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | WA3122S |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 23.33 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Flaviker |
| Серія: | W_ALL Flaviker |
| Найменування 2: | WA3122W W ALL STONE GRIGIO RET. |
| Колекція: | W_ALL |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 27,36 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 7 мм |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | WA3122W |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 23.33 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Flaviker |
| Серія: | W_ALL Flaviker |
| Найменування 2: | WA3130D W ALL STONE DRAW BEIGE RET. |
| Колекція: | W_ALL |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 27,36 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 7 мм |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | WA3130D |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 23.33 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Flaviker |
| Серія: | W_ALL Flaviker |
| Найменування 2: | WA3130S W ALL STONE RELIEF BEIGE RET. |
| Колекція: | W_ALL |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 27,36 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 7 мм |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | WA3130S |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 23.33 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Flaviker |
| Серія: | W_ALL Flaviker |
| Найменування 2: | WA3130W W ALL STONE BEIGE RET. |
| Колекція: | W_ALL |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 27,36 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 7 мм |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | WA3130W |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 26.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Flaviker |
| Серія: | W_ALL Flaviker |
| Найменування 2: | WA6110W W ALL WHITE RET. |
| Колекція: | W_ALL |
| У палеті м.кв.: | 36 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 7 мм |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | WA6110W |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 26.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Flaviker |
| Серія: | W_ALL Flaviker |
| Найменування 2: | WA6111W W ALL MILK RET. |
| Колекція: | W_ALL |
| У палеті м.кв.: | 36 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 7 мм |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | WA6111W |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


















