Плитка Vitrea Vives Іспанія
Плитка серії Vitrea Vives виробництва Vives (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Vitrea Vives необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Vitrea Vives, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Vitrea Vives для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 1 778,50 грн., у серії представлено 7 плиток.
Керамічна плитка з колекції Vitrea Vives виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Характеристики
| Вага: | 15.73 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Vitrea Vives |
| Колекція: | Vitrea |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 9.1 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 13 шт / 15.73 кг |
| Штук в упаковці: | 13 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Глянцева |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 15.75 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Vitrea Vives |
| Колекція: | Vitrea |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 9.1 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 13 шт / 15.75 кг |
| Штук в упаковці: | 13 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 15.73 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Vitrea Vives |
| Колекція: | Vitrea |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 9.1 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 13 шт / 15.73 кг |
| Штук в упаковці: | 13 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 110029 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 15.73 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Vitrea Vives |
| Колекція: | Vitrea |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 9.1 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 13 шт / 15.73 кг |
| Штук в упаковці: | 13 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 110027 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 15.73 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Vitrea Vives |
| Колекція: | Vitrea |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 9.1 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 13 шт / 15.73 кг |
| Штук в упаковці: | 13 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 110011 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 15.73 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Vitrea Vives |
| Колекція: | Vitrea |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 9.1 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 13 шт / 15.73 кг |
| Штук в упаковці: | 13 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 110005 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 15.73 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Vitrea Vives |
| Колекція: | Vitrea |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 9.1 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 13 шт / 15.73 кг |
| Штук в упаковці: | 13 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 110017 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











