Плитка Vero20 Marazzi Італія

Плитка серії Vero20 Marazzi виробництва Marazzi (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Vero20 Marazzi необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Vero20 Marazzi, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Vero20 Marazzi для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 3 375 грн., у серії представлено 9 плиток.
Керамічна плитка з колекції Vero20 Marazzi виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 22 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Vero20 |
| Колекція: | Vero20 Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 23,04 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,48 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,48м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | M7FS |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 22 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Vero20 |
| Колекція: | Vero20 Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 23,04 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,48 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,48м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | M7FR |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 33 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Vero20 |
| Колекція: | Vero20 Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 23,04 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | M7G0 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 33 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Vero20 |
| Колекція: | Vero20 Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 23,04 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | M7G1 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 33 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Vero20 |
| Колекція: | Vero20 Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 23,04 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | M7FV |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| EAN: | 8011373703087 |
| Вага: | 21.62 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Vero20 Marazzi |
| Колекція: | Vero20 |
| У палеті м.кв.: | 23.04 |
| Цінова група: | 90 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.48 |
| Товщина: | 20 мм |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Артикул виробника: | MEUN |
| Ректифікація краю: | Так |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| EAN: | 8011373703070 |
| Вага: | 20.64 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Vero20 Marazzi |
| Колекція: | Vero20 |
| У палеті м.кв.: | 23.04 |
| Цінова група: | 90 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.48 |
| Товщина: | 20 мм |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Артикул виробника: | MEUM |
| Ректифікація краю: | Так |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| EAN: | 8011373703063 |
| Вага: | 20.57 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Vero20 Marazzi |
| Колекція: | Vero20 |
| У палеті м.кв.: | 23.04 |
| Цінова група: | 90 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.48 |
| Товщина: | 20 мм |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Артикул виробника: | MEUK |
| Ректифікація краю: | Так |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| EAN: | 8011373633513 |
| Вага: | 21.51 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Vero20 Marazzi |
| Колекція: | Vero20 |
| У палеті м.кв.: | 23.04 |
| Цінова група: | 90 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.48 |
| Товщина: | 20 мм |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Артикул виробника: | M7FT |
| Ректифікація краю: | Так |
| Протиковзка обробка: | R11 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














