Плитка Treverkview Marazzi Італія

Плитка серії Treverkview Marazzi виробництва Marazzi (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Treverkview Marazzi необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Treverkview Marazzi, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Treverkview Marazzi для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 1 550 грн., у серії представлено 13 плиток.
Керамічна плитка з колекції Treverkview Marazzi виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 19.997 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkview Marazzi |
| Колекція: | Treverkview |
| Ефект: | Дерево |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,96 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M0DT |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 19.997 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkview Marazzi |
| Колекція: | Treverkview |
| Ефект: | Дерево |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,96 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M0DU |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 19.997 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkview Marazzi |
| Колекція: | Treverkview |
| Ефект: | Дерево |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,96 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M0DV |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 19.997 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkview Marazzi |
| Колекція: | Treverkview |
| Ефект: | Дерево |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,96 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M0DW |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 19.997 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkview Marazzi |
| Колекція: | Treverkview |
| Ефект: | Дерево |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,96 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M0EZ |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 19.997 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkview Marazzi |
| Колекція: | Treverkview |
| Ефект: | Дерево |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,96 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M0HC |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 19.997 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkview Marazzi |
| Колекція: | Treverkview |
| Ефект: | Дерево |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,96 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M0HC |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| EAN: | 8011373551695 |
| Вага: | 19.46 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkview Marazzi |
| Колекція: | Treverkview |
| У палеті м.кв.: | 38.4 |
| Цінова група: | 49 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 9.5 мм |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Артикул виробника: | M0HF |
| Ректифікація краю: | Так |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| EAN: | 8011373551688 |
| Вага: | 17.6 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkview Marazzi |
| Колекція: | Treverkview |
| У палеті м.кв.: | 38.4 |
| Цінова група: | 49 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 9.5 мм |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Артикул виробника: | M0HE |
| Ректифікація краю: | Так |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| EAN: | 8011373551671 |
| Вага: | 17.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkview Marazzi |
| Колекція: | Treverkview |
| У палеті м.кв.: | 38.4 |
| Цінова група: | 49 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 9.5 мм |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Артикул виробника: | M0HD |
| Ректифікація краю: | Так |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| EAN: | 8011373551480 |
| Вага: | 20.47 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkview Marazzi |
| Колекція: | Treverkview |
| У палеті м.кв.: | 38.4 |
| Цінова група: | 49 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 9.5 мм |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Артикул виробника: | M0EF |
| Ректифікація краю: | Так |
| Протиковзка обробка: | R9 |
Характеристики
| EAN: | 8011373551473 |
| Вага: | 21.34 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkview Marazzi |
| Колекція: | Treverkview |
| У палеті м.кв.: | 38.4 |
| Цінова група: | 49 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 9.5 мм |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Артикул виробника: | M0DX |
| Ректифікація краю: | Так |
| Протиковзка обробка: | R9 |
Характеристики
| EAN: | 8011373551497 |
| Вага: | 18.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkview Marazzi |
| Колекція: | Treverkview |
| У палеті м.кв.: | 38.4 |
| Цінова група: | 49 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 9.5 мм |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Артикул виробника: | M07X |
| Ректифікація краю: | Так |
| Протиковзка обробка: | R9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
























