Плитка Treverkhome20 Marazzi Італія

Плитка серії Treverkhome20 Marazzi виробництва Marazzi (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Treverkhome20 Marazzi необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Treverkhome20 Marazzi, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Treverkhome20 Marazzi для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 4 681,06 грн., у серії представлено 13 плиток.
Керамічна плитка з колекції Treverkhome20 Marazzi виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 22.99 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkhome20 |
| Колекція: | Treverkhome20 Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 23,04 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,48 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,48м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | MLUF |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 22.99 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkhome20 |
| Колекція: | Treverkhome20 Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 23,04 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,48 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,48м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | MLUG |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 22.99 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkhome20 |
| Колекція: | Treverkhome20 Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 23,04 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,48 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,48м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | MLUJ |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 22.99 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkhome20 |
| Колекція: | Treverkhome20 Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 23,04 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,48 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,48м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | MLUH |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 33.81 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkhome20 |
| Колекція: | Treverkhome20 Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 23,04 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | MH64 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 33.73 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkhome20 |
| Колекція: | Treverkhome20 Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 23,04 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | MML2 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 33.81 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkhome20 |
| Колекція: | Treverkhome20 Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 23,04 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | MH61 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 33.73 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkhome20 |
| Колекція: | Treverkhome20 Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 23,04 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | MMKZ |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 33.81 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkhome20 |
| Колекція: | Treverkhome20 Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 23,04 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | MH62 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 33.73 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkhome20 |
| Колекція: | Treverkhome20 Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 23,04 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | MML1 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 33.81 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkhome20 |
| Колекція: | Treverkhome20 Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 23,04 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | MH63 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 33.73 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkhome20 |
| Колекція: | Treverkhome20 Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 23,04 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,72м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | MML0 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| EAN: | 8011373531031 |
| Вага: | 22.21 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkhome20 Marazzi |
| Колекція: | Treverkhome20 |
| У палеті м.кв.: | 23.04 |
| Цінова група: | 167.5 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 0.48 |
| Товщина: | 20 мм |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Артикул виробника: | MN7G |
| Ректифікація краю: | Так |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


















