Плитка Treverkheart Marazzi Італія

Плитка серії Treverkheart Marazzi виробництва Marazzi (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Treverkheart Marazzi необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Treverkheart Marazzi, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Treverkheart Marazzi для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 646,84 грн., у серії представлено 13 плиток.
Керамічна плитка з колекції Treverkheart Marazzi виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkheart |
| Колекція: | Treverkheart Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 51,84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M15S |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkheart |
| Колекція: | Treverkheart Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 51,84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | M161 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkheart |
| Колекція: | Treverkheart Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 51,84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M15T |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkheart |
| Колекція: | Treverkheart Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 51,84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | M162 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkheart |
| Колекція: | Treverkheart Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 51,84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M15V |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkheart |
| Колекція: | Treverkheart Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 51,84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | M163 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkheart |
| Колекція: | Treverkheart Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 51,84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M15U |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkheart |
| Колекція: | Treverkheart Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 51,84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M15R |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 24.1 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkheart |
| Колекція: | Treverkheart Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 51,84 |
| Од.вимірювання: | м.пог. |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 13,5пог.м (15 шт) |
| Штук в упаковці: | 15 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M15X |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 24.1 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkheart |
| Колекція: | Treverkheart Marazzi |
| Од.вимірювання: | м.пог. |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 13,5пог.м (15 шт) |
| Штук в упаковці: | 15 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M15Y |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 24.1 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkheart |
| Колекція: | Treverkheart Marazzi |
| Од.вимірювання: | м.пог. |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 13,5пог.м (15 шт) |
| Штук в упаковці: | 15 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M160 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 24.1 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkheart |
| Колекція: | Treverkheart Marazzi |
| Од.вимірювання: | м.пог. |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 13,5пог.м (15 шт) |
| Штук в упаковці: | 15 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M15Z |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 24.1 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Treverkheart |
| Колекція: | Treverkheart Marazzi |
| Од.вимірювання: | м.пог. |
| Товщина: | 8,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 13,5пог.м (15 шт) |
| Штук в упаковці: | 15 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M15W |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



















