Плитка Timmer Sichenia Італія

Плитка серії Timmer Sichenia виробництва Sichenia (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Timmer Sichenia необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Timmer Sichenia, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Timmer Sichenia для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 643,69 грн., у серії представлено 12 плиток.
Керамічна плитка з колекції Timmer Sichenia виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 32.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sichenia |
| Серія: | Timmer |
| Колекція: | Timmer Sichenia |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 179361 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 32.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sichenia |
| Серія: | Timmer |
| Колекція: | Timmer Sichenia |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | 179371 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 32.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sichenia |
| Серія: | Timmer |
| Колекція: | Timmer Sichenia |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 179364 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 32.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sichenia |
| Серія: | Timmer |
| Колекція: | Timmer Sichenia |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | 179374 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 32.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sichenia |
| Серія: | Timmer |
| Колекція: | Timmer Sichenia |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 179362 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 32.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sichenia |
| Серія: | Timmer |
| Колекція: | Timmer Sichenia |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | 179372 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 32.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sichenia |
| Серія: | Timmer |
| Колекція: | Timmer Sichenia |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 179363 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 32.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sichenia |
| Серія: | Timmer |
| Колекція: | Timmer Sichenia |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | 179373 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 11 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sichenia |
| Серія: | Timmer |
| Колекція: | Timmer Sichenia |
| Од.вимірювання: | м.пог. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 7,2пог.м (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 179881 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 11 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sichenia |
| Серія: | Timmer |
| Колекція: | Timmer Sichenia |
| Од.вимірювання: | м.пог. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 7,2пог.м (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 179884 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 11 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sichenia |
| Серія: | Timmer |
| Колекція: | Timmer Sichenia |
| Од.вимірювання: | м.пог. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 7,2пог.м (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 179882 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 11 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sichenia |
| Серія: | Timmer |
| Колекція: | Timmer Sichenia |
| Од.вимірювання: | м.пог. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 7,2пог.м (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 179883 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



















