Плитка The Place Panaria Італія

Плитка серії The Place Panaria виробництва Panaria (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії The Place Panaria необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції The Place Panaria, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки The Place Panaria для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 1 025 грн., у серії представлено 12 плиток.
Керамічна плитка з колекції The Place Panaria виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 22.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Panaria |
| Серія: | The Place |
| Колекція: | The Place Panaria |
| У палеті м.кв.: | 39.6 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.88 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.88м.кв.(22шт) |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника: | PGEP900 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 22.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Panaria |
| Серія: | The Place |
| Колекція: | The Place Panaria |
| У палеті м.кв.: | 39.6 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.88 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.88м.кв.(22шт) |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника: | PGEP910 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 22.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Panaria |
| Серія: | The Place |
| Колекція: | The Place Panaria |
| У палеті м.кв.: | 39.6 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.88 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.88м.кв.(22шт) |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника: | PGEP920 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 23.1 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Panaria |
| Серія: | The Place |
| Колекція: | The Place Panaria |
| У палеті м.кв.: | 43.488 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.906 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.906м.кв.(15шт) |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника: | PGBP900 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 23.1 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Panaria |
| Серія: | The Place |
| Колекція: | The Place Panaria |
| У палеті м.кв.: | 43.488 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.906 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.906м.кв.(15шт) |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника: | PGBP910 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 23.1 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Panaria |
| Серія: | The Place |
| Колекція: | The Place Panaria |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.906 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.906м.кв.(15шт) |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника: | PGBP920 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 21 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Panaria |
| Серія: | The Place |
| Колекція: | The Place Panaria |
| У палеті м.кв.: | 43.632 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.808 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.808м.кв.(10шт) |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника: | PGKP900 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 21 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Panaria |
| Серія: | The Place |
| Колекція: | The Place Panaria |
| У палеті м.кв.: | 43.632 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.808 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.808м.кв.(10шт) |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника: | PGKP910 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 21 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Panaria |
| Серія: | The Place |
| Колекція: | The Place Panaria |
| У палеті м.кв.: | 43.632 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.808 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.808м.кв.(10шт) |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника: | PGKP920 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 12 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Panaria |
| Серія: | The Place |
| Колекція: | The Place Panaria |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 8 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 8шт |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника: | PGZP900 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | L-елемент |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 12 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Panaria |
| Серія: | The Place |
| Колекція: | The Place Panaria |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 8 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 8шт |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника: | PGZP910 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | L-елемент |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 12 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Panaria |
| Серія: | The Place |
| Колекція: | The Place Panaria |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 8 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 8шт |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника: | PGZP920 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | L-елемент |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R11 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




















