Плитка Tele Gigacer DSG Італія
Плитка серії Tele Gigacer DSG виробництва Gigacer (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Tele Gigacer DSG необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Tele Gigacer DSG, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Tele Gigacer DSG для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 9 620 грн., у серії представлено 6 плиток.
Керамічна плитка з колекції Tele Gigacer DSG виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт: | Да |
| Вага: | 20.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Gigacer DSG |
| Серія: | Tele |
| Колекція: | Tele Gigacer DSG |
| Од.вимірювання: | набір |
| Площа в упаковці: | 2 |
| Товщина: | 6 мм |
| Пакувальна норма: | 2набори |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт: | Да |
| Вага: | 20.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Gigacer DSG |
| Серія: | Tele |
| Колекція: | Tele Gigacer DSG |
| Од.вимірювання: | набір |
| Площа в упаковці: | 2 |
| Товщина: | 6 мм |
| Пакувальна норма: | 2набори |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт: | Да |
| Вага: | 20.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Gigacer DSG |
| Серія: | Tele |
| Колекція: | Tele Gigacer DSG |
| Од.вимірювання: | набір |
| Площа в упаковці: | 2 |
| Товщина: | 6 мм |
| Пакувальна норма: | 2набори |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт: | Да |
| Вага: | 20.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Gigacer DSG |
| Серія: | Tele |
| Колекція: | Tele Gigacer DSG |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 2 |
| Товщина: | 6 мм |
| Пакувальна норма: | 2шт |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт: | Да |
| Вага: | 20.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Gigacer DSG |
| Серія: | Tele |
| Колекція: | Tele Gigacer DSG |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 2 |
| Товщина: | 6 мм |
| Пакувальна норма: | 2шт |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт: | Да |
| Вага: | 20.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Gigacer DSG |
| Серія: | Tele |
| Колекція: | Tele Gigacer DSG |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 2 |
| Товщина: | 6 мм |
| Пакувальна норма: | 2шт |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










