Плитка State Newker Іспанія
Плитка серії State Newker виробництва Newker (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії State Newker необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції State Newker, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки State Newker для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 162,11 грн., у серії представлено 17 плиток.
Керамічна плитка з колекції State Newker виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | State |
| Колекція: | State Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 11,3 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 175203 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | State |
| Колекція: | State Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 11,3 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 175206 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | State |
| Колекція: | State Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 11,3 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 175205 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | State |
| Колекція: | State Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 11,3 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 175204 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | State |
| Колекція: | State Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 11,3 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 175202 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | State |
| Колекція: | State Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 11,3 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 175209 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | State |
| Колекція: | State Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 11,3 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 175208 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | State |
| Колекція: | State Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 11,3 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 175207 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | State |
| Колекція: | State Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 11,3 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 175201 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 28.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | State |
| Колекція: | State Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10,9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 175213 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 28.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | State |
| Колекція: | State Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10,9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 175216 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 28.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | State |
| Колекція: | State Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10,9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 175215 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 28.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | State |
| Колекція: | State Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10,9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 175214 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 28.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | State |
| Колекція: | State Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10,9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 175210 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 22.53 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | State |
| Колекція: | State Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 9,6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 175103 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 22.53 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | State |
| Колекція: | State Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 9,6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 175102 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 22.53 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | State |
| Колекція: | State Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 9,6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 175101 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





















