Плитка Slimtech Lines And Waves Lea Ceramiche Італія

Плитка серії Slimtech Lines And Waves Lea Ceramiche виробництва Lea Ceramiche (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Slimtech Lines And Waves Lea Ceramiche необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Slimtech Lines And Waves Lea Ceramiche, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Slimtech Lines And Waves Lea Ceramiche для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 5 070 грн., у серії представлено 6 плиток.
Керамічна плитка з колекції Slimtech Lines And Waves Lea Ceramiche виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 23.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Lea Ceramiche |
| Серія: | Slimtech Lines And Waves Lea Ceramiche |
| Колекція: | Slimtech Lines And Waves |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 3 м.кв. |
| Товщина: | 3.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 3 м.кв. / 1 шт / 23.4 кг |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | CSAPASK730 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 23.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Lea Ceramiche |
| Серія: | Slimtech Lines And Waves Lea Ceramiche |
| Колекція: | Slimtech Lines And Waves |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 3 м.кв. |
| Товщина: | 3.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 3 м.кв. / 1 шт / 23.4 кг |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | CSASPWH730 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 23.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Lea Ceramiche |
| Серія: | Slimtech Lines And Waves Lea Ceramiche |
| Колекція: | Slimtech Lines And Waves |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 3 м.кв. |
| Товщина: | 3.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 3 м.кв. / 1 шт / 23.4 кг |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | CSASPWHK18 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 23.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Lea Ceramiche |
| Серія: | Slimtech Lines And Waves Lea Ceramiche |
| Колекція: | Slimtech Lines And Waves |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 3 м.кв. |
| Товщина: | 3.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 3 м.кв. / 1 шт / 23.4 кг |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | CSAMCVWH30 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 23.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Lea Ceramiche |
| Серія: | Slimtech Lines And Waves Lea Ceramiche |
| Колекція: | Slimtech Lines And Waves |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 3 м.кв. |
| Товщина: | 3.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 3 м.кв. / 1 шт / 23.4 кг |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | CSACV7WK89 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 23.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Lea Ceramiche |
| Серія: | Slimtech Lines And Waves Lea Ceramiche |
| Колекція: | Slimtech Lines And Waves |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 3 м.кв. |
| Товщина: | 3.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 3 м.кв. / 1 шт / 23.4 кг |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | CSAONWHK18 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















