Плитка Scenario Marazzi Італія

Плитка серії Scenario Marazzi виробництва Marazzi (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Scenario Marazzi необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Scenario Marazzi, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Scenario Marazzi для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 400 грн., у серії представлено 11 плиток.
Керамічна плитка з колекції Scenario Marazzi виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.23 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Scenario |
| Колекція: | Scenario Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 51.84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0.96м.кв.(24шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M8R6 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.23 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Scenario |
| Колекція: | Scenario Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 51.84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0.96м.кв.(24шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M8R7 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.23 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Scenario |
| Колекція: | Scenario Marazzi |
| У палеті м.кв.: | 51.84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0.96м.кв.(24шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M8R8 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.23 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Scenario |
| Колекція: | Scenario Marazzi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0.96м.кв.(24шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M8RA |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.23 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Scenario |
| Колекція: | Scenario Marazzi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0.96м.кв.(24шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M8RC |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.23 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Scenario |
| Колекція: | Scenario Marazzi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0.96м.кв.(24шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M8RD |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.23 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Scenario |
| Колекція: | Scenario Marazzi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0.96м.кв.(24шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M8RE |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.23 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Scenario |
| Колекція: | Scenario Marazzi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0.96м.кв.(24шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M8RF |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.23 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Scenario |
| Колекція: | Scenario Marazzi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0.96м.кв.(24шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M8RG |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.23 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Scenario |
| Колекція: | Scenario Marazzi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0.96м.кв.(24шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M8RJ |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.23 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Scenario |
| Колекція: | Scenario Marazzi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 0.96м.кв.(24шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | M8RK |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





























