Плитка Savannah Ape Іспанія

Плитка серії Savannah Ape виробництва Ape (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Savannah Ape необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Savannah Ape, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Savannah Ape для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 630 грн., у серії представлено 6 плиток.
Керамічна плитка з колекції Savannah Ape виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 14.01 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Ape |
| Серія: | Savannah |
| Колекція: | Savannah Ape |
| У палеті м.кв.: | 97.2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.81 |
| Товщина: | 11.7 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.81м.кв.(81шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | A038444 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 14.01 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Ape |
| Серія: | Savannah |
| Колекція: | Savannah Ape |
| У палеті м.кв.: | 97.2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.81 |
| Товщина: | 11.7 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.81м.кв.(81шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | A038445 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 14.01 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Ape |
| Серія: | Savannah |
| Колекція: | Savannah Ape |
| У палеті м.кв.: | 97.2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.81 |
| Товщина: | 11.7 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.81м.кв.(81шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | A038446 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 9.96 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Ape |
| Серія: | Savannah |
| Колекція: | Savannah Ape |
| У палеті м.кв.: | 81.6 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.6 |
| Товщина: | 9.9 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.6м.кв.(48шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | A038441 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 9.96 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Ape |
| Серія: | Savannah |
| Колекція: | Savannah Ape |
| У палеті м.кв.: | 81.6 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.6 |
| Товщина: | 9.9 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.6м.кв.(48шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | A038442 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 9.96 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Ape |
| Серія: | Savannah |
| Колекція: | Savannah Ape |
| У палеті м.кв.: | 81.6 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.6 |
| Товщина: | 9.9 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.6м.кв.(48шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | A038443 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















