Плитка Santorini Grespania Іспанія

Плитка серії Santorini Grespania виробництва Grespania (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Santorini Grespania необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Santorini Grespania, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Santorini Grespania для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 4 425 грн., у серії представлено 8 плиток.
Керамічна плитка з колекції Santorini Grespania виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 24.007 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Grespania |
| Серія: | Santorini |
| Колекція: | Santorini Grespania |
| Ефект: | Терраццо |
| У палеті м.кв.: | 57.72 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 |
| Варіабельність: | V1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Лапатована |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Керамічна плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Вага: | 24.007 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Grespania |
| Серія: | Santorini |
| Колекція: | Santorini Grespania |
| Ефект: | Терраццо |
| У палеті м.кв.: | 57.72 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 |
| Варіабельність: | V1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Лапатована |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Керамічна плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Вага: | 24.007 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Grespania |
| Серія: | Santorini |
| Колекція: | Santorini Grespania |
| Ефект: | Терраццо |
| У палеті м.кв.: | 54.72 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 |
| Товщина: | 10 |
| Варіабельність: | V1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Лапатована |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Керамічна плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Вага: | 24.007 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Grespania |
| Серія: | Santorini |
| Колекція: | Santorini Grespania |
| Ефект: | Терраццо |
| У палеті м.кв.: | 57.72 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 |
| Варіабельність: | V1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Лапатована |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Керамічна плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Вага: | 23.109 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Grespania |
| Серія: | Santorini |
| Колекція: | Santorini Grespania |
| Ефект: | Терраццо |
| У палеті м.кв.: | 56.32 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.28 |
| Варіабельність: | V1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Лапатована |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Керамічна плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Вага: | 23.109 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Grespania |
| Серія: | Santorini |
| Колекція: | Santorini Grespania |
| Ефект: | Терраццо |
| У палеті м.кв.: | 56.32 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.28 |
| Варіабельність: | V1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Лапатована |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Керамічна плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Вага: | 23.109 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Grespania |
| Серія: | Santorini |
| Колекція: | Santorini Grespania |
| Ефект: | Терраццо |
| У палеті м.кв.: | 56.32 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.28 |
| Варіабельність: | V1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Лапатована |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Керамічна плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Вага: | 23.109 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Grespania |
| Серія: | Santorini |
| Колекція: | Santorini Grespania |
| Ефект: | Терраццо |
| У палеті м.кв.: | 56.32 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.28 |
| Варіабельність: | V1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Лапатована |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Керамічна плитка |
| Морозостійкість: | так |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















