Плитка Ribbed Oxide Diesel Італія

Плитка серії Ribbed Oxide Diesel виробництва Diesel (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Ribbed Oxide Diesel необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Ribbed Oxide Diesel, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Ribbed Oxide Diesel для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 594,50 грн., у серії представлено 4 плиток.
Керамічна плитка з колекції Ribbed Oxide Diesel виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 8.32 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Diesel |
| Серія: | Ribbed Oxide Diesel |
| Колекція: | Ribbed Oxide |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.64 м.кв. |
| Товщина: | 7 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.64 м.кв. / 32 шт / 8.32 кг |
| Штук в упаковці: | 32 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 512059 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 8.32 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Diesel |
| Серія: | Ribbed Oxide Diesel |
| Колекція: | Ribbed Oxide |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.64 м.кв. |
| Товщина: | 7 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.64 м.кв. / 32 шт / 8.32 кг |
| Штук в упаковці: | 32 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 512056 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 8.32 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Diesel |
| Серія: | Ribbed Oxide Diesel |
| Колекція: | Ribbed Oxide |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.64 м.кв. |
| Товщина: | 7 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.64 м.кв. / 32 шт / 8.32 кг |
| Штук в упаковці: | 32 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 512057 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 8.32 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Diesel |
| Серія: | Ribbed Oxide Diesel |
| Колекція: | Ribbed Oxide |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.64 м.кв. |
| Товщина: | 7 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 0.64 м.кв. / 32 шт / 8.32 кг |
| Штук в упаковці: | 32 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 512058 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





















