Плитка Poster Marazzi Італія

Плитка серії Poster Marazzi виробництва Marazzi (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Poster Marazzi необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Poster Marazzi, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Poster Marazzi для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 655 грн., у серії представлено 19 плиток.
Керамічна плитка з колекції Poster Marazzi виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20.77 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 51.84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.08 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MCSY |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 28.15 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 51.84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MCSQ |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20.81 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 51.84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.08 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MCSZ |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 27.67 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 51.84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MCSU |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 28.57 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Ефект: | Бетон |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MAD8 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Тема: | Flora |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 28.57 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Ефект: | Бетон |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MACR |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Тема: | Flora |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 28.57 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Ефект: | Бетон |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MAD9 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Тема: | Flora |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 28.57 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Ефект: | Бетон |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MADE |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Тема: | Geometry |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 21.17 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 51.84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.08 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MCSX |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 28.25 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 51.84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MCSP |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20.85 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 51.84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.08 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MCTS |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 27.98 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 51.84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MCST |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 51.84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.08 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MCSW |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 28.55 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 51.84 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MCSN |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 8 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MACN |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Профіль |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 8 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MACM |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Профіль |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 2.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 8 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MCX4 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Профіль |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 8 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MACP |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Профіль |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 2.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Poster Marazzi |
| Колекція: | Poster |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 8 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MCWY |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Профіль |


(097)969-99-79
(050)828-97-63































