Плитка Portland Sintesi Італія

Плитка серії Portland Sintesi виробництва Sintesi (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Portland Sintesi необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Portland Sintesi, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Portland Sintesi для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 230,50 грн., у серії представлено 16 плиток.
Керамічна плитка з колекції Portland Sintesi виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 22.05 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Portland Sintesi |
| Найменування 2: | Portland3060FumoRet |
| Колекція: | Portland |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 49,14 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,26 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.26 м.кв. (7 шт.) |
| Штук в упаковці: | 7 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | Portland3060FumoRet |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 22.05 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Portland Sintesi |
| Найменування 2: | Portland3060GrigioRet |
| Колекція: | Portland |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 49,14 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,26 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.26 м.кв. (7 шт.) |
| Штук в упаковці: | 7 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | Portland3060GrigioRet |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 22.05 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Portland Sintesi |
| Найменування 2: | PortlandCassero3060FumoRet |
| Колекція: | Portland |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 49,14 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,26 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.26 м.кв. (7 шт.) |
| Штук в упаковці: | 7 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PortlandCassero3060FumoRet |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 22.05 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Portland Sintesi |
| Найменування 2: | PortlandCassero3060GrigioRet |
| Колекція: | Portland |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 49,14 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,26 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.26 м.кв. (7 шт.) |
| Штук в упаковці: | 7 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PortlandCassero3060GrigioRet |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 22.23 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Portland Sintesi |
| Найменування 2: | Portland3060Fumo |
| Колекція: | Portland |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 49,53 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,27 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.27 м.кв. (7 шт.) |
| Штук в упаковці: | 7 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | Portland3060Fumo |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 22.23 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Portland Sintesi |
| Найменування 2: | Portland3060Grigio |
| Колекція: | Portland |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 49,53 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,27 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.27 м.кв. (7 шт.) |
| Штук в упаковці: | 7 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | Portland3060Grigio |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 22.23 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Portland Sintesi |
| Найменування 2: | PortlandCassero3060Fumo |
| Колекція: | Portland |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 49,53 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,27 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.27 м.кв. (7 шт.) |
| Штук в упаковці: | 7 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PortlandCassero3060Fumo |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 22.23 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Portland Sintesi |
| Найменування 2: | PortlandCassero3060Grigio |
| Колекція: | Portland |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 49,53 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,27 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.27 м.кв. (7 шт.) |
| Штук в упаковці: | 7 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PortlandCassero3060Grigio |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 25.55 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Portland Sintesi |
| Найменування 2: | Portland604Fumo |
| Колекція: | Portland |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 45,26 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,46 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.46 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | Portland604Fumo |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 25.55 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Portland Sintesi |
| Найменування 2: | Portland604Grigio |
| Колекція: | Portland |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 45,26 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,46 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.46 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | Portland604Grigio |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 25.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Portland Sintesi |
| Найменування 2: | Portland600FumoRet |
| Колекція: | Portland |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 44,64 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | Portland600FumoRet |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 25.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Portland Sintesi |
| Найменування 2: | Portland600GrigioRet |
| Колекція: | Portland |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 44,64 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | Portland600GrigioRet |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 24.96 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Portland Sintesi |
| Найменування 2: | Portland802FumoRet |
| Колекція: | Portland |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 45,15 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,29 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.29 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | Portland802FumoRet |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 24.96 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Portland Sintesi |
| Найменування 2: | Portland802GrigioRet |
| Колекція: | Portland |
| Ефект: | Бетон |
| У палеті м.кв.: | 45,15 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,29 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.29 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | Portland802GrigioRet |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 12.16 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Portland Sintesi |
| Найменування 2: | Portland760FumoBat |
| Колекція: | Portland |
| Ефект: | Бетон |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 16 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 16 шт. |
| Штук в упаковці: | 16 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | Portland760FumoBat |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Вага: | 12.16 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Portland Sintesi |
| Найменування 2: | Portland760GrigioBat |
| Колекція: | Portland |
| Ефект: | Бетон |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 16 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 16 шт. |
| Штук в упаковці: | 16 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | Portland760GrigioBat |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плінтус |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






















