Плитка Pigment Roca Іспанія

Плитка серії Pigment Roca виробництва Roca (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Pigment Roca необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Pigment Roca, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Pigment Roca для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 268 грн., у серії представлено 12 плиток.
Керамічна плитка з колекції Pigment Roca виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 31.92 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Roca |
| Серія: | Pigment Roca |
| Найменування 2: | FLL6TAE011 PigmentLapatoBlanco |
| Колекція: | Pigment |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 44,8 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,28 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Напівполірована |
| Артикул виробника: | FLL6TAE011 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 31.92 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Roca |
| Серія: | Pigment Roca |
| Найменування 2: | FLL6TAE021 PigmentLapatoGris |
| Колекція: | Pigment |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 44,8 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,28 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Напівполірована |
| Артикул виробника: | FLL6TAE021 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 31.92 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Roca |
| Серія: | Pigment Roca |
| Найменування 2: | FLL6TAE161 PigmentLapatoNegro |
| Колекція: | Pigment |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 44,8 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,28 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Напівполірована |
| Артикул виробника: | FLL6TAE161 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 31.92 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Roca |
| Серія: | Pigment Roca |
| Найменування 2: | FLL6TAE991 PigmentLapatoMulticolor |
| Колекція: | Pigment |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 44,8 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,28 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Напівполірована |
| Артикул виробника: | FLL6TAE991 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 31.92 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Roca |
| Серія: | Pigment Roca |
| Найменування 2: | FLLT6AE011 PigmentBlanco |
| Колекція: | Pigment |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 44,8 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,28 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | FLLT6AE011 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 31.92 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Roca |
| Серія: | Pigment Roca |
| Найменування 2: | FLLT6AE021 PigmentGris |
| Колекція: | Pigment |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 44,8 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,28 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | FLLT6AE021 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 31.92 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Roca |
| Серія: | Pigment Roca |
| Найменування 2: | FLLT6AE161 PigmentNegro |
| Колекція: | Pigment |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 44,8 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,28 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | FLLT6AE161 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 31.92 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Roca |
| Серія: | Pigment Roca |
| Найменування 2: | FLLT6AE991 PigmentMulticolor |
| Колекція: | Pigment |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 44,8 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,28 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.28 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | FLLT6AE991 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 12.07 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Roca |
| Серія: | Pigment Roca |
| Найменування 2: | FLLT6GG011 RodapieBlanco |
| Колекція: | Pigment |
| Ефект: | Камінь |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 6 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 6 шт. |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | FLLT6GG011 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Вага: | 12.07 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Roca |
| Серія: | Pigment Roca |
| Найменування 2: | FLLT6GG021 RodapieGris |
| Колекція: | Pigment |
| Ефект: | Камінь |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 6 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 6 шт. |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | FLLT6GG021 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Вага: | 12.07 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Roca |
| Серія: | Pigment Roca |
| Найменування 2: | FLLT6GG161 RodapieNegro |
| Колекція: | Pigment |
| Ефект: | Камінь |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 6 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 6 шт. |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | FLLT6GG161 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Вага: | 12.07 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Roca |
| Серія: | Pigment Roca |
| Найменування 2: | FLLT6GG991 RodapieMulticolor |
| Колекція: | Pigment |
| Ефект: | Камінь |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 6 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 6 шт. |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | FLLT6GG991 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


















