Плитка Pietra Grey Graniti Fiandre Італія

Плитка серії Pietra Grey Graniti Fiandre виробництва Graniti Fiandre (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Pietra Grey Graniti Fiandre необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Pietra Grey Graniti Fiandre, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Pietra Grey Graniti Fiandre для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 7 374 грн., у серії представлено 10 плиток.
Керамічна плитка з колекції Pietra Grey Graniti Fiandre виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 31.66 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Graniti Fiandre |
| Серія: | Pietra Grey Graniti Fiandre |
| Найменування 2: | MML3261515 Max.PietraGrey6MLuc |
| Колекція: | Pietra Grey |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 51,75 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 2,25 |
| Товщина: | 6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 2.25 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Артикул виробника: | MML3261515 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 31.66 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Graniti Fiandre |
| Серія: | Pietra Grey Graniti Fiandre |
| Найменування 2: | MMS3261515 Max.PietraGrey6Mm |
| Колекція: | Pietra Grey |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 51,75 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 2,25 |
| Товщина: | 6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 2.25 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Сатинована |
| Артикул виробника: | MMS3261515 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 63.32 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Graniti Fiandre |
| Серія: | Pietra Grey Graniti Fiandre |
| Найменування 2: | MML3261530-2 300X150Max.PietraGrey6MLuc |
| Колекція: | Pietra Grey |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 49,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 4,5 |
| Товщина: | 6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 4.5 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Артикул виробника: | MML3261530-2 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 63.32 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Graniti Fiandre |
| Серія: | Pietra Grey Graniti Fiandre |
| Найменування 2: | MMS3261530 300X150Max.PietraGrey6Mm |
| Колекція: | Pietra Grey |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 49,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 4,5 |
| Товщина: | 6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 4.5 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Сатинована |
| Артикул виробника: | MMS3261530 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 31.66 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Graniti Fiandre |
| Серія: | Pietra Grey Graniti Fiandre |
| Найменування 2: | MML326715 150X75Max.PietraGrey6MmLuc |
| Колекція: | Pietra Grey |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 56,25 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 2,25 |
| Товщина: | 6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 2.25 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Артикул виробника: | MML326715 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 31.66 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Graniti Fiandre |
| Серія: | Pietra Grey Graniti Fiandre |
| Найменування 2: | MMS326715 150X75Max.PietraGrey6Mm |
| Колекція: | Pietra Grey |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 56,25 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 2,25 |
| Товщина: | 6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 2.25 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Сатинована |
| Артикул виробника: | MMS326715 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 23.74 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Graniti Fiandre |
| Серія: | Pietra Grey Graniti Fiandre |
| Найменування 2: | MML32673 Max.PietraGrey6MLuc |
| Колекція: | Pietra Grey |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 72,58 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,688 |
| Товщина: | 6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.688 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Артикул виробника: | MML32673 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 23.74 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Graniti Fiandre |
| Серія: | Pietra Grey Graniti Fiandre |
| Найменування 2: | MMS32673 Max.PietraGrey6Mm |
| Колекція: | Pietra Grey |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 72,58 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,688 |
| Товщина: | 6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.688 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Сатинована |
| Артикул виробника: | MMS32673 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 23.74 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Graniti Fiandre |
| Серія: | Pietra Grey Graniti Fiandre |
| Найменування 2: | MML32677 Max.PietraGrey6MmLuc |
| Колекція: | Pietra Grey |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 62,46 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,688 |
| Товщина: | 6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.688 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Артикул виробника: | MML32677 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 23.74 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Graniti Fiandre |
| Серія: | Pietra Grey Graniti Fiandre |
| Найменування 2: | MMS32677 Max.PietraGrey6Mm |
| Колекція: | Pietra Grey |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 62,46 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,688 |
| Товщина: | 6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.688 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Сатинована |
| Артикул виробника: | MMS32677 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















