Плитка Pierre Baldocer Іспанія

Плитка серії Pierre Baldocer виробництва Baldocer (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Pierre Baldocer необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Pierre Baldocer, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Pierre Baldocer для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 1 653 грн., у серії представлено 4 плиток.
Керамічна плитка з колекції Pierre Baldocer виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 28.04 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Baldocer |
| Серія: | Pierre Baldocer |
| Колекція: | Pierre |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. / 3 шт / 28.04 кг |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 10900001 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 28.04 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Baldocer |
| Серія: | Pierre Baldocer |
| Колекція: | Pierre |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. / 3 шт / 28.04 кг |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 10490008 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 28.04 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Baldocer |
| Серія: | Pierre Baldocer |
| Колекція: | Pierre |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. / 3 шт / 28.04 кг |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 2790230 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 28.04 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Baldocer |
| Серія: | Pierre Baldocer |
| Колекція: | Pierre |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1.44 м.кв. / 3 шт / 28.04 кг |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 2464830 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









