Плитка Passione ITT Іспанія
Плитка серії Passione ITT виробництва ITT (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Passione ITT необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Passione ITT, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Passione ITT для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 0 грн., у серії представлено 10 плиток.
Керамічна плитка з колекції Passione ITT виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Характеристики
| Вага: | 17.33 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | ITT |
| Серія: | Passione ITT |
| Колекція: | Passione |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.08 м.кв. / 9 шт / 17.33 кг |
| Штук в упаковці: | 9 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 891390 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 17.33 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | ITT |
| Серія: | Passione ITT |
| Колекція: | Passione |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.08 м.кв. / 9 шт / 17.33 кг |
| Штук в упаковці: | 9 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 891339 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 17.33 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | ITT |
| Серія: | Passione ITT |
| Колекція: | Passione |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.08 м.кв. / 9 шт / 17.33 кг |
| Штук в упаковці: | 9 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 891154 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 17.33 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | ITT |
| Серія: | Passione ITT |
| Колекція: | Passione |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.08 м.кв. / 9 шт / 17.33 кг |
| Штук в упаковці: | 9 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 891155 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 17.33 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | ITT |
| Серія: | Passione ITT |
| Колекція: | Passione |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.08 м.кв. / 9 шт / 17.33 кг |
| Штук в упаковці: | 9 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 891157 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 17.33 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | ITT |
| Серія: | Passione ITT |
| Колекція: | Passione |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.08 м.кв. / 9 шт / 17.33 кг |
| Штук в упаковці: | 9 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 891156 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 17.33 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | ITT |
| Серія: | Passione ITT |
| Колекція: | Passione |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.08 м.кв. / 9 шт / 17.33 кг |
| Штук в упаковці: | 9 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 891326 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 17.33 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | ITT |
| Серія: | Passione ITT |
| Колекція: | Passione |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.08 м.кв. / 9 шт / 17.33 кг |
| Штук в упаковці: | 9 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 863576 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 21.33 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | ITT |
| Серія: | Passione ITT |
| Колекція: | Passione |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 10 шт / 2.08 кг |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 891327 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Бордюр |
Характеристики
| Вага: | 21.33 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | ITT |
| Серія: | Passione ITT |
| Колекція: | Passione |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 10 шт / 2.09 кг |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 891328 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Бордюр |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













