Плитка Ondas Cobsa Іспанія

Плитка серії Ondas Cobsa виробництва Cobsa (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Ondas Cobsa необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Ondas Cobsa, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Ondas Cobsa для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 102 грн., у серії представлено 11 плиток.
Керамічна плитка з колекції Ondas Cobsa виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 10.37 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Cobsa |
| Серія: | Ondas Cobsa |
| Найменування 2: | 2020ONS1B Ondas-SBlanco |
| Колекція: | Ondas |
| Ефект: | 3D |
| У палеті м.кв.: | 71,28 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 0.72 м.кв. (18 шт.) |
| Штук в упаковці: | 18 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 2020ONS1B |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 10.37 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Cobsa |
| Серія: | Ondas Cobsa |
| Найменування 2: | 2020ONS2B Ondas-SCrema |
| Колекція: | Ondas |
| Ефект: | 3D |
| У палеті м.кв.: | 71,28 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 0.72 м.кв. (18 шт.) |
| Штук в упаковці: | 18 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 2020ONS2B |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 10.37 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Cobsa |
| Серія: | Ondas Cobsa |
| Найменування 2: | 2020ONSNEG Ondas-SNegro |
| Колекція: | Ondas |
| Ефект: | 3D |
| У палеті м.кв.: | 71,28 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 0.72 м.кв. (18 шт.) |
| Штук в упаковці: | 18 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 2020ONSNEG |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 10.37 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Cobsa |
| Серія: | Ondas Cobsa |
| Найменування 2: | 2020ONSPIS Ondas-SPistacho |
| Колекція: | Ondas |
| Ефект: | 3D |
| У палеті м.кв.: | 71,28 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 0.72 м.кв. (18 шт.) |
| Штук в упаковці: | 18 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 2020ONSPIS |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 10.37 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Cobsa |
| Серія: | Ondas Cobsa |
| Найменування 2: | 2020ONSRRU Ondas-SRojoRubi |
| Колекція: | Ondas |
| Ефект: | 3D |
| У палеті м.кв.: | 71,28 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 0.72 м.кв. (18 шт.) |
| Штук в упаковці: | 18 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 2020ONSRRU |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 10.37 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Cobsa |
| Серія: | Ondas Cobsa |
| Найменування 2: | 2020ONSSTB Ondas-SSteel |
| Колекція: | Ondas |
| Ефект: | 3D |
| У палеті м.кв.: | 71,28 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,72 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 0.72 м.кв. (18 шт.) |
| Штук в упаковці: | 18 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 2020ONSSTB |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 11.38 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Cobsa |
| Серія: | Ondas Cobsa |
| Найменування 2: | 520ONS1B Ondas-SBlanco |
| Колекція: | Ondas |
| Ефект: | 3D |
| У палеті м.кв.: | 4607 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 72 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 72 шт. |
| Штук в упаковці: | 72 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 520ONS1B |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Бордюр |
Характеристики
| Вага: | 11.38 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Cobsa |
| Серія: | Ondas Cobsa |
| Найменування 2: | 520ONSRRU Ondas-SRojoRubi |
| Колекція: | Ondas |
| Ефект: | 3D |
| У палеті м.кв.: | 4607 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 72 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 72 шт. |
| Штук в упаковці: | 72 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 520ONSRRU |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Бордюр |
Характеристики
| Вага: | 10.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Cobsa |
| Серія: | Ondas Cobsa |
| Найменування 2: | 2020ONGRMAR OndasGretaMarron |
| Колекція: | Ondas |
| Ефект: | 3D |
| У палеті м.кв.: | 1799 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 18 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 18 шт. |
| Штук в упаковці: | 18 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 2020ONGRMAR |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 10.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Cobsa |
| Серія: | Ondas Cobsa |
| Найменування 2: | 2020ONGRVER OndasGretaVerde |
| Колекція: | Ondas |
| Ефект: | 3D |
| У палеті м.кв.: | 1799 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 18 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 18 шт. |
| Штук в упаковці: | 18 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 2020ONGRVER |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 10.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Cobsa |
| Серія: | Ondas Cobsa |
| Найменування 2: | 2020ONLEO OndasLeo |
| Колекція: | Ondas |
| Ефект: | 3D |
| У палеті м.кв.: | 1799 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 18 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 18 шт. |
| Штук в упаковці: | 18 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 2020ONLEO |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



















