Плитка Niza Harmony Іспанія

Плитка серії Niza Harmony виробництва Harmony (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Niza Harmony необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Niza Harmony, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Niza Harmony для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 910 грн., у серії представлено 12 плиток.
Керамічна плитка з колекції Niza Harmony виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Шестигранник |
| Вага: | 19.16 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Harmony |
| Серія: | Niza |
| Колекція: | Niza Harmony |
| У палеті м.кв.: | 53.2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.95 |
| Товщина: | 9.3 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.95м.кв.(24шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | 29083 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Шестигранник |
| Вага: | 19.16 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Harmony |
| Серія: | Niza |
| Колекція: | Niza Harmony |
| У палеті м.кв.: | 53.2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.95 |
| Товщина: | 9.3 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.95м.кв.(24шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | 29084 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Шестигранник |
| Вага: | 19.16 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Harmony |
| Серія: | Niza |
| Колекція: | Niza Harmony |
| У палеті м.кв.: | 53.2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.95 |
| Товщина: | 9.3 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.95м.кв.(24шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | 29085 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Шестигранник |
| Вага: | 19.16 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Harmony |
| Серія: | Niza |
| Колекція: | Niza Harmony |
| У палеті м.кв.: | 53.2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.95 |
| Товщина: | 9.3 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.95м.кв.(24шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | 29086 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Шестигранник |
| Вага: | 19.16 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Harmony |
| Серія: | Niza |
| Колекція: | Niza Harmony |
| У палеті м.кв.: | 53.2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.95 |
| Товщина: | 9.3 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.95м.кв.(24шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | 29087 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Шестигранник |
| Вага: | 19.16 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Harmony |
| Серія: | Niza |
| Колекція: | Niza Harmony |
| У палеті м.кв.: | 53.2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.95 |
| Товщина: | 9.3 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.95м.кв.(24шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | 29088 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 13.52 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Harmony |
| Серія: | Niza |
| Колекція: | Niza Harmony |
| У палеті м.кв.: | 58.56 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.61 |
| Товщина: | 9.5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.61м.кв.(18шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | 29043 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 13.52 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Harmony |
| Серія: | Niza |
| Колекція: | Niza Harmony |
| У палеті м.кв.: | 58.56 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.61 |
| Товщина: | 9.5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.61м.кв.(18шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | 29044 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 13.52 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Harmony |
| Серія: | Niza |
| Колекція: | Niza Harmony |
| У палеті м.кв.: | 58.56 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.61 |
| Товщина: | 9.5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.61м.кв.(18шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | 29046 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 13.52 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Harmony |
| Серія: | Niza |
| Колекція: | Niza Harmony |
| У палеті м.кв.: | 58.56 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.61 |
| Товщина: | 9.5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.61м.кв.(18шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | 29047 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 13.52 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Harmony |
| Серія: | Niza |
| Колекція: | Niza Harmony |
| У палеті м.кв.: | 58.56 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.61 |
| Товщина: | 9.5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.61м.кв.(18шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | 29048 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 13.52 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Harmony |
| Серія: | Niza |
| Колекція: | Niza Harmony |
| У палеті м.кв.: | 58.56 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.61 |
| Товщина: | 9.5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.61м.кв.(18шт) |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | 29049 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




















